Kobiety z branży nieruchomości na Property Walk w ŁÓDŹ.WORK

Cieszymy się, że znaleźliśmy się w grupie partnerów tegorocznego Property Walk – wydarzenia organizowanego przez Stowarzyszenie Woman in Real Estate in Poland – WIREP! 13 października blisko 40 kobiet biznesu spotkało się w Łodzi, aby porozmawiać na temat rewitalizacji miasta, by wymienić się wiedzą i doświadczeniem, a także nawiązać nowe relacje zawodowe i osobiste. W spotkaniu uczestniczyły także przedstawicielki Urzędu Miasta Łodzi.

Pierwsza część spotkania odbyła się w naszym kompleksie biurowym ŁÓDŹ.WORK przy Dowborczyków 18. Z ramienia OKAM-u głos zabrały Anna Watkowska (Head of People i Członkini Zarządu) oraz Dagmara Grębowska (Manager Oddziału Łódź), które, m.in.: przybliżyły profil działalności OKAM-u, opowiedziały o początkach OKAM-u w Łodzi oraz naszych łódzkich inwestycjach, tj.: Strefie PROGRESS i Strefie Piotrkowska217. Ostatnim punktem spotkania w ŁÓDŹ.WORK był spacer po naszej nieruchomości, by pokazać uczestniczkom aranżacje przestrzeni naszych najemców oraz powierzchnię na wynajem, a także istniejący showroom, w którym wszyscy najemcy ŁÓDŹ.WORK mogą skorzystać z bogatej oferty mebli biurowych.

 Kobiety, także w naszej branży, są niezwykle przedsiębiorcze, mają ogromną siłę i potencjał. W OKAM mocno stawiamy na parytet płci, dotyczy on zarówno samego Zarządu jak
i stanowisk kierowniczych w poszczególnych działach. Takie spotkania to szansa na wymianę wiedzy, opinii, a także nawiązanie nowych wartościowych kontaktów. Cieszymy się ponadto, że pierwsze spotkanie z cyklu Property Walk odbyło się w Łodzi, z którą od lat jesteśmy blisko związani, na terenie naszej biurowej inwestycji ŁÓDŹ.WORK – podkreśla Anna Watkowska, Head of People i Członek Zarządu w OKAM Capital.

Dziękujemy Stowarzyszeniu WIREP za zaproszenie do współpracy! Chętnie wspieramy tego typu inicjatywy – tym bardziej, że ponad połowa pracowników OKAM-u to właśnie kobiety.