Witamy Arle-Med Centrum Zdrowia w gronie najemców

Arle-Med Centrum Zdrowia

Firma Arle-Med Centrum Zdrowia dołączyła do grona najemców na terenie naszej inwestycji biurowej ŁÓDŹ.WORK! W procesie najmu wspierała nas agencja doradcza Corees Polska, zaś najemcę – agencja Horyzont Nieruchomości.

Arle-Med Centrum Zdrowia, w ramach swojej działalności, kompleksowo pomaga pacjentom w bezpiecznym powrocie do zdrowia i odzyskiwaniu sprawności fizycznej. Nasz nowy najemca, świadczy usług zakresu, m.in.: medycyny, fizjoterapii, dietetyki czy psychoterapii.

– Kolejny najemca to potwierdzenie atrakcyjności naszej oferty. W ŁÓDŹ.WORK zajęte jest już 75 proc. powierzchni, swoją działalność na terenie kompleksu prowadzi kilka podmiotów. Firmy z niemal każdej branży znajdą tu dla siebie odpowiednią przestrzeń. Liczymy na dobrą współpracę z Arle-Med. Witamy w gronie najemców – podsumowuje Marcin  Michalec, CEO OKAM Capital.

W naszym kompleksie biurowym, przy ul. Dowborczyków 18, zajęte jest już 75% powierzchni! Do dyspozycji najemców, posiadamy powierzchnie, zarówno z przeznaczeniem biurowym, jak i handlowo-usługowym. Nasz kompleks został komfortowo wykończony i wyposażony. Najemcy mogą korzystać, m.in.: z eko-pojazdu, stacji ładowania pojazdów elektrycznych, wypożyczalni elektrycznych rowerów i hulajnóg, salek konferencyjnych czy strefy chilloutu.

Dziękujemy za zaufanie firmie Arle-Med Centrum Zdrowia!