Witamy VALMET wśród kolejnych najemców powierzchni biurowej ŁÓDŹ.WORK

Do grona najemców naszej inwestycji biurowej dołączyła firma Valmet. Międzynarodowy producent maszyn papierniczych zdecydował się na wynajem 570 m2 powierzchni budynku. To wnętrze idealnie wpisuje się w filozofię funkcjonowania nowego najemcy – dawniej mieściła się tu drukarnia Meyerhoffa. Umowa z Valmet została podpisana na 5 lat. Agentem Wyłącznym, reprezentującym OKAM była firma Corees Polska, zaś z ramienia Valmet Technologies – Colliers Poland.

– Od miesięcy widzimy wzrost zainteresowania powierzchniami biurowymi na naszej łódzkiej inwestycji ŁÓDŹ.WORK po pierwszych, intensywnych fazach pandemii. Kolejne firmy przyciąga atrakcyjna lokalizacja, multifunkcyjność obiektu, rozwinięta okoliczna infrastruktura i unikatowy charakter tego miejsca, łączący industrializm z nowoczesną formą. Tym razem dołącza do nas firma z branży papierniczej, która będzie tu rozwijać jeden z obszarów swojego biznesu – podkreśla Marcin Michalec, CEO OKAM Capital.

Na terenie naszego kompleksu, oprócz typowych powierzchni biurowych, posiadamy biura w formule “all-inclusive” – skierowane głównie do małych firm i start-upów. Przypominamy, że najemcy mają do dyspozycji, m.in.: wypożyczalnię eko-pojazdów, elektrycznych rowerów i hulajnóg, a także stojaki na rowery. Dużą zaletą jest też strefa chill-out czy elegancka recepcja. W planach mamy również przygotowanie przestrzeni pod foodtruck’i.

Dziękujemy za zaufanie firmie Valmet!